Nie chcę do Ciebie pisać….

Tak bardzo chciałbym do Ciebie napisać… i byłoby to najłatwiejsze i wszystko stałoby się jasne, ale nie…. Nie napiszę ani nie zadzwonię. Nie napiszę!

Jeśli ty możesz żyć beze mnie, to ja mogę żyć bez ciebie. Stopniowe zapominanie o wszystkim, jakby to był film albo sen. Jutro w moim życiu pojawią się inni ludzie, którzy wypchną twój obraz z moich myśli. Będę miała własne życie, w którym nie będzie wspomnienia o tobie..

A dziś wciąż jestem gotowa pójść z Tobą na kawę, by porozmawiać o wszystkim, co boli. Ale ty nie jesteś w stanie zrobić pierwszego kroku. Przyzwyczaiłeś się, że ja zawsze go robię. Teraz, kiedy wiem, co naprawdę do mnie czujesz, nie będę już tego robić. W końcu moje listy czy telefony i tak niczego nie zmienią. Jesteśmy na różnych pozycjach.

Dobrze, że okoliczności nas rozdzieliły – tak będzie najlepiej. Nie doceniałeś mnie, byłam dla ciebie tylko kołem zapasowym.

Dzięki tobie nauczyłam się kontrolować swoje emocje i panować nad sobą. Nauczyłam się siebie doceniać i kochać, więc nie będę już do Ciebie pisać.

Nawet jeśli ty to zrobisz, możemy tylko porozmawiać, nic więcej… Dałam ci zbyt wiele szans, które zlekceważyłeś. Nauczyłam się już siebie nie ranić.

Rate article
Wyznaj Sekret
Nie chcę do Ciebie pisać….