Ludzie przygarnęli dziewczynę, która straciła już nadzieję

Dziewczyna, która spędziła 17 lat w sierocińcu, teraz ma szczęśliwą rodzinę. Nazywa się Joanna a jej nowymi rodzicami są Patrycja i Dawid.

Istnieje pewna tendencja,  im starsze dzieci, tym mniej prawdopodobne jest, że znajdą nową rodzinę.

W sumie było ich pięcioro. Kiedy dziewczynka miała 5 lat, jej ojciec porzucił dzieci. Jej matka próbowała ratować rodzinę , ale ponieważ nie była w stanie ich utrzymać, dzieci zostały jej odebrane. Bracia i siostry Joanny szybko znaleźli nowe rodziny, a ona pozostała w sierocińcu przez wiele lat.
Przez cały ten czas nieustannie prosiła Boga o nową rodzinę, modląc się każdej nocy, aż pewnego dnia jej marzenie się spełniło.

Przez trzy lata Patrycja i Dawid przygotowywali dokumenty, aby móc zabrać ją do swojego domu. Rodzina zdecydowała się na ten krok po tym, jak nie mogła mieć własnych dzieci.

Dziewczynka przekonała do siebie swoich przyszłych rodziców słowami w wiadomości wideo, w której mówiła o swoim pragnieniu studiowania i tworzenia pięknych rzeczy. Szczerze pragnęła też  mieć tatę i mamę, aby dzielić z nimi radości i smutki.

Mężczyzna bał się wziąć taką dorosłą dziewczynę, ponieważ miała ona już wyrobioną opinię na temat świata. Ale kobiecie udało się go przekonać. Początkowo dziewczynka nazywała ich “ciocią” i “wujkiem” i długo nie mogła przyzwyczaić się do ich  nazwiska. Teraz podróżują razem po świecie, a dziewczyna jest bardzo szczęśliwa

Pracownicy sierocińca mówią, że większość ludzi stara się brać małe lub nowonarodzone dzieci. Dlatego niewiele osób bierze starsze dzieci, więc stworzyli stronę internetową dla dzieci, na której mogą nagrywać swoje wiadomości wideo.

To zasługuje na szacunek!

Rate article
Wyznaj Sekret
Ludzie przygarnęli dziewczynę, która straciła już nadzieję