Warunkiem szczęścia jest dzień dla siebie, w którym słuchamy swojego ciała.
Otwórz oczy, kiedy masz na to ochotę. Wstań z łóżka, kiedy masz dość leżenia. Poświęć czas na zrobienie sobie ulubionej kawy lub herbaty i pij ją przy ulubionej muzyce. Następnie idź na spacer bez określonego kierunku, po prostu idź, tak jak wtedy, gdy miałaś 5 lat. Albo zostań w domu z ulubioną książką i gorącymi napojami. A może tego dnia zapragniesz czegoś nowego lub dawno zapomnianego i znów sięgniesz po aparat fotograficzny lub sztalugę, albo pobiegniesz do sklepu, by kupić składniki do upieczenia ulubionych ciasteczek. A może zaczniesz oglądać filmy?
Nie ma znaczenia, co zrobisz tego dnia. Najważniejsze jest to, że wtedy poczujesz się szczęśliwa i wolna.




