Nechápu, jak je to možné! Matka udělala všechno pro to, aby dceru sprovodila ze světa.
Měla jsem nejlepší kamarádku Glorii. Byly jsme kamarádky už léta. Nejednou mi říkala, jak těžký má život. A to všechno proto, že dvacet let žila se svým manželem a svou matkou.
Inga to byl přesně ten typ ženy, která ráda využívala jiné lidi a bylo jí jedno, že to byla její vlastní dcera. Všechno pro ni bylo vždycky špatně. Gloriině matce bylo 85 let, ale stojí za zmínku, že v tomto věku byla stále poměrně aktivní.
Inga si stále myslela, že jí dcera dluží a že jí dluží život. A to všechno proto, že když otěhotněla, manžel ji opustil a našel si jinou ženu. Veškerý svůj hněv si vylévala na dceři, která byla velmi podobná svému otci.
Glorie nikdy nebyla dcerou, kterou milovala služkou, uklízečkou, otrokyní, ale ne dcerou. Glorie tvrdě pracovala ve dvou zaměstnáních. Když přišla z práce domů, začala vytírat podlahy a vařit jídlo. Její matka nechtěla doma nic dělat. Navíc nejednou dělala naschvály kvůli tomu, že Glorie uvařila něco, co nechtěla. A co myslíte, chudák dcera dala výpověď v práci a odjela za matkou na druhý konec města, aby jí uvařila, co chce.
Ten den měla Glorie narozeniny. Všichni jsme si přišli sednout ke stolu připravila skvělé pohoštění -, ale všimla jsem si, že moje kamarádka je velmi smutná. Právě mi řekla, že s matkou došlo ke skandálu. Každopádně jsme všichni odešli dřív.
A druhý den ráno jsem zjistila, že Glorie je pryč. Ukázalo se, že poté, co jsme všichni odešli, Inga opět rozpoutala skandál. Glorii selhalo srdce a oni nezavolali sanitku. V noci zemřela. Takhle matka řídila matku noci.




