Môj otec nás opustil a nechal mamu s obrovskými dlhmi. Odvtedy som prišiel o právo na šťastné detstvo.

Vieš čo, keď som mala desať a môj mladší brat Dominik mal len tri roky, otec nás opustil. Zamiloval sa do inej ženy, ktorá bola podľa neho krajšia než naša mama. Nechal nám byt v Bratislave, ten, ktorý rodičia kupovali na hypotéku ešte keď boli spolu.

Keď bola naša rodina pokope, chodila som na dobrú školu, zapájala sa do rôznych súťaží a krúžkov, hrávala som basketbal. Lenže po rozvode sa všetko zmenilo. Mama musela robiť dve práce naraz najskôr upratovala v kanceláriách a potom utekala opatrovať chorú pani. Musela som prestúpiť z lepšieho gymnázia na školu, ktorú sme mali blízko domu. Basketbal som nechala tak, lebo mama ma prosila, aby som sa voľný čas starala o Dominika.

Všetko bolo zrazu iné, cítila som sa, akoby sa mi celý svet obrátil naruby. Po strednej som nastúpila na univerzitu a našla si prácu, ale mám pocit, že detstvo plné radosti a bezstarostnosti mi už nikdy nikto nevráti…

Rate article
Wyznaj Sekret
Môj otec nás opustil a nechal mamu s obrovskými dlhmi. Odvtedy som prišiel o právo na šťastné detstvo.